O nás

Společnost CMP Trade, s.r.o. nabízí náhradní a otěrové díly na kuželové drtiče značek Metso, Nordberg, Svedala, Sandvik, Terex-Pegson, Finlay, Fintec. Naše společnost působí na českém a slovenském trhu od roku 2011 jako výhradní dodavatel a distributor anglické společnosti QMS – Quarry Manganies and Supplies, Ltd. Samozřejmostí nabízených služeb je i servisní činnost s dlouholetými zkušenostmi oprav zejména drtičů Metso, Nordberg, Svedala a Sandvik.

Další neméně významnou aktivitou naší společnosti je oblast úpravy stlačeného vzduchu díky unikátní a patentem chráněné technologii společnosti KingAir® Technology Corporation.

Všechny názvy značek, modelů a ochranné známky jsou vlastnictvím jejich příslušných výrobců. CMP Trade, ani společnost QMS nemá žádný vztah s OEM (Original Equipment Manufacturer). Tyto názvy jsou použity pouze pro účely identifikace a nejsou zamýšleny pro identifikaci vztahu s, nebo schválením ze stran OEM. Všechny díly jsou vyrobeny pro potřeby a garantovány společností QMS a CMP Trade a nejsou vyrobeny, garantovány a koupeny od OEM.

Společnost CMP Trade, s.r.o.

Společnost CMP Trade, s.r.o. se zabývá dodávkami a instalací náhradních dílů a servisní činností na drtičích kameniva po celé České a Slovenské Republice.

Další aktivitou naší společnosti je oblast úpravy stlačeného vzduchu díky unikátní a patentem chráněné technologii.

...